Piatok 2018

MAJSTER - STANMAJSTER - HUMNOUČEŇ - AMFIKDETI

7.00 – 8.00 • TAI CHI 1., P. Moisés

9.00 – 10.30 • LIPTOVSKÉ, J. Filipko a M. Kupcová, Hrá: Ľh Magura

9.00 – 11.00 • SZÁSZCSÁVÁS 2., I. Kis, E. Kis Demeter, Hrá: Szászcsávás Zenekar

9.00 9.00 – 11.00 • ŠARIŠ 2., P. Vajda, L. Luptáková, Hrá: Ľh Hornád – 11.00 Saris Vajda + Luptakova

9.00 – 10.15 • ŠKOLA HRY NA PÍŠŤALKU, A. Babiar 10:30 – 13:00 = TVORIVÉ DIELNE V. Kovalčíková, B. Senderák

11.00 – 13.00 • HOREHRONIE 2., P. Hrabovský, M. Hrabovská, Hrá: Ľh Magura

11.00 – 13.00 • PARCHOVANY, M. Topoľovský, I. Topoľovská, Hrá: Ľh Hornád

10.30 – 12.00 • TVORIVÉ DIELNE V. Kovalčíková, B. Senderák

12.00 – 13.00 • TANEČNÁ ŠKOLIČKA, L. Šútorová – Konečná

13.00 – 14.00 • Írske tance, A. Lethert, H. Diamond

14.00 – 15.00 • PODZÁMČOK, F. Morong, B. Morongová, Hrá: Ľh Magura

14.00 – 16.00 • SZÁSZCSÁVÁS 3., I. Kis, E. Kis Demeter, Hrá: Szászcsávás Zenekar

14.00 – 16.00 • ŠARIŠ 3., P. Vajda, L. Luptáková, Hrá: Ľh Hornád

14.00 – 16.00 • MALÍ ŠPERKÁRI, M. Melicherčík

15.00 – 16.00 • PARCHOVANY, M. Topoľovský, I. Topoľovská, Hrá: Ľh Magura

16.00 – 18.00 • HOREHRONIE 3., P. Hrabovský, M. Hrabovská, Hrá: Ľh Magura

16.00 – 17.00 • ŠUŇAVA, F.Morong, B. Morongová, Hrá: Ľh Hornád

16.00 – 19.00 • HRY, HRY, HRY, V. Kovalčíková, B. Senderák

17.00 – 18.00 • FLAMENCO, Libuša Bachratá

17.00 – 18.00 • ŠUŇAVA, F.Morong, B. Morongová, Hrá: Ľh Hornád

17.00 – 18.00 • TANEČNÁ ŠKOLIČKA, L. Šútorová – Konečná

18.00 – 19.00 • KONTAKTY A IMPULZY, L. Bachratá, P. Moisés

18.00 – 19.00 • ŠKOLA VIACHLASNÉHO HOREHRONSKÉHO SPEVU, J. Ambrózová

20.00 – 21.00 • KORENE A KRÍDLA, Exhibičné predstavenie všetkých tanečných lektorov

20.00 – 21.00 • Folkkino v humne, V. Kovalčíková, B. Senderák

21.30 – 01.00 • ZÁBAVA, Štefan Štec, ĽH Hornád, ĽH Magura, Szászcsávás Zenekar

HUDBASPEVREMESLÁKINO

09.00 – 12.00 • Hudobný kurz (husle, viola, kontrabas) M. Noga, J. Ambrózová, J.Líška, M.Zelinka

09.00 – 11.00 • Kurz spevu, E. Brunovská

09.00 – 12.00 • Remeselné kurzy (Koža, Šperky, Rohovina, Píšťalky, Biče) L. Jurčo, M. Melicherčík, Ľ. Ceheský, A. Babiar, J. Ihnát

14.00 – 15.00 • ARCHÍVNE FILMY Z HOREHRONIA, P. Hrabovský, M. Hrabovská

15.00 – 18.00 • Hudobný kurz (husle, viola, kontrabas) M. Noga, J. Ambrózová, J.Líška, M.Zelinka

15.00 – 17.00 • Kurz spevu, E. Brunovská

15.00 – 18.00 • Remeselné kurzy (Koža, Šperky, Rohovina, Píšťalky, Biče) L. Jurčo, M. Melicherčík, Ľ. Ceheský, A. Babiar, J. Ihnát

17.00 – 18.00 • ARCHÍVNE FILMY Z OBCE SZÁSZCSÁVÁS, I. Kis a E. Kis Demeter

Zmena programu vyhradená!